Цього року географія виступів нашого колективу суттєво розширилась, все більше країн ми відвідуємо з концертами. Після двох виступів у Словаччині ми, як і минулого року, знов виступимо на фестивалі історичної реконструкції, древніх ремесел, архаїчної музики і середньовічних боїв "JOTVOS VARTAI" в місті Алітус (Литва).
Побажайте нам успіху!Для декого свято St.Patrick`s Day in Lviv стало вже чи не найголовнішою подією року!
Кожного року нашу вечірку відвідують більше ніж двісті гостей не тільки зі Львова, але і з інших міст і навіть з інших країн! Отже, запрошуємо Вас і цього року відвідати вже шосту вечірку St.Patrick`s Day in Lviv! На вас чекає багато веселої музики, танців, конкурси і призи! Чекаємо на вас та ваших друзів 17 березня!
Місце проведення: клуб "The Gas Station" (вул.Джерельна, 20)
Початок: 20.00! (pre-party: 18.30)
Ціна квитка: 70 грн. (в день вечірки ціна квитка 100грн.)

Квитки можна придбати в таких точках:

 • клуб "The Gas Station" (вул.Джерельна, 20), тел. (032) 240-84-08
 • андеграунд-магазин "Стильний Львів" (пл.Ринок, 29), орієнтир: навпроти кафе "На бамбетлі". Тел. (032) 297-56-63
 • безпосередньо у організатора (066 468 25 68; 096 677 55 07; 063 122 79 26)


 • Столик можна забронювати в клубі "The Gas Station" (вул.Джерельна, 20), тел. (032) 240-84-08. За пред'явленням квитка.
  В РАЗІ ВІДМІНИ ВЕЧІРКИ, ВСІ ГРОШІ ЗА КВИТКИ БУДУТЬ ПОВЕРНЕНІ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ!  Це відео – наш креатив про те, як потрібно готуватись до конкурсів на нашій вечірці :)

  Дорогі наші слухачі!
  Вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом! Світла Вам і вашим родинам, добра, злагоди і любові! А в подарунок Вам до цього свята ми підготували новий кліп на давню галицьку коляду "А в горі, горі".
  Дякуємо за роботу художнику Антону Лубію та В'ячеславу Анісімову за монтаж та обробку.  Друзі! Нарешті настав той час, коли нашу роботу побачить світ! Ура!!! :) Дивимось, ділимось враженнями, розповсюджуємо! :)
  Дякуємо всім, хто прийшов на наш концерт та презентацію!  Ось і настав той час, коли ми можемо поділитися з Вами нашою роботою!
  Запрошуємо Вас на презентацію першого відеокліпу Kings & Beggars на пісню XV ст. "Breve Regnum"! Також відбудеться концерт Kings & Beggars, присвячений п'ятій річниці заснування ансамблю. Все це дійство відбудеться 22-го жовтня (вівторок) в Хмільному Домі Роберта Домса (вул. Клепарівська, 18). Початок о 20.00. Вхід 30 грн. Середньовічні костюми вітаються!!! ;)


  Часи середньовіччя продовжують жити не тільки в книгах, легендах, казках та фільмах, але і у комп'ютерних іграх. А кожна якісна комп'ютерна гра, як нам відомо, потребує відповідної музики. Kings & Beggars завжди відкриті для нових ідей та цікавих експериментів, і цього разу ми готові занурити вас у віртуальні світи епічних ігор разом з оркестром Cantabile Orchestra. Не пропустіть! Київ, 12 жовтня о 18:00 ми запрошуємо вас до концертного залу Дому Освіти та Культури «Майстер Клас» на концерт «Музика віртуальних світів: поміж драконів та зорельотів»!

  А 13го жовтня ми запрошуємо Вас на наш сольний концерт у Києві у клубі Guitar Bar, вул. Горького 45. Цього року ми святкуємо 5-річчя, і хочемо подарувати Вам ще трохи запальної музики! :)


  Дорогі наші слухачі!Ми маємо просто надзвичайну новину!
  В останні години кампаніі сумма, зібрана на постпродакшн відеокліпу (разом з готівкою) становила 430$, але сталося диво, і знайшлася людина, яка стала нашим головним меценатом у цій кампанії! Це Іван Шуляк зі Львова, який підтримав кампанію сумою аж у 350$!!!
  Велика подяка Діані Яворській, що допомогла нам у розповсюдженні інформації про нашу кампанію, дякуючи цьому, про кампанію дізналося набагато більше людей! Також щиро дякуємо Антону Завидову за остаточний солідний внесок у кампанію!
  Ми зібрали повну суму (включно з переказами на картку Приватбанку та готівкою) аж у 840 $ !!! Отож, слідкуйте за нашими новинами і чекайте на офіційний реліз відеокліпу в кінці жовтня!
  УРРРРААААААААААА!!! :)

  Всім привіт. До кінця кампанії залишилось вже меньше 10 днів, а лічильник коштів зупинився на позначці 265 доларів (це враховуючі гроші переведені на Пріватбанк). Якщо наш проект для вас цікавий - саме час зробити свій внесок!

  Наша галерея поповнилась світлинами зі зйомок.

  Зробити внесок та ознайомитись з докладною інформацією про подарунки можна на сторінці Indiegogo. Також можна зробити внесок на карточку Приватбанка 5457 0829 9632 3080 Васильченко Анна Володимировна. При цьому будь-ласка напишіть на нашу пошту ваші координати, розмір вашого внеску та нагороду яку ви бажаєте отримати.

  Всім привіт. Вже пройшла половина кампанії, на данний момент зібрано 260 долларів. Художниця Уляна Романів завершила роботу над останньою картиною для кліпу:  На ній наш герой читає коханій вірші.  Зробити внесок та ознайомитись з докладною інформацією про подарунки можна на сторінці Indiegogo. Також можна зробити внесок на карточку Приватбанка 5457 0829 9632 3080 Васильченко Анна Володимировна. При цьому будь-ласка напишіть на нашу пошту ваші координати, розмір вашого внеску та нагороду яку ви бажаєте отримати.

  От і промайнули перші 10 днів нашої кампанії по збору коштів і на данний момент зібрано лише 155$ з 800 потрібних. Тому ми потребуємо допомоги всіх наших друзів та слухачів. Зробіть свій внесок, якщо ви ще цього не зробили, та поширюйте інформацію про нашу кампанію в соціальних мережах. Ми віримо, що з вашою допомогою ми зможемо досягнути мети!

  Наша художниця завершила роботу над другою картиною для кліпу.  Краків XV сторіччя.

  А отак він виглядає на реальній картині XV сторіччя :  Зробити внесок та ознайомитись з докладною інформацією про подарунки можна на сторінці Indiegogo. Також можна зробити внесок на карточку Приватбанка 5457 0829 9632 3080 Васильченко Анна Володимировна. При цьому будь-ласка напишіть на нашу пошту ваші координати, розмір вашого внеску та нагороду яку ви бажаєте отримати.

  Часи середньовіччя продовжують жити не тільки в книгах, легендах, казках та фільмах, але і у комп'ютерних іграх. А кожна якісна комп'ютерна гра, як нам відомо, потребує відповідної музики.

  Ми завжди відкриті для нових ідей та цікавих експериментів, і цього разу ми готові занурити вас у віртуальні світи епічних ігор разом з оркестром Cantabile Orchestra.
  Запрошуємо Вас на спільний концерт двох колективів "Поміж драконів та зорельотів", який відбудеться у Львові 28 вересня.

  Звучатиме музика з ігор та серій:
  "Heroes of Might and Magic", "Neverwinter Nights", "World of Warcraft", "Bard's Tale", "The Witcher", "Stronghold", "Dragon Age", "Assassin's Creed", "Mass Effect", "Bioshock Infinite", "StarCraft", "Dune" та інших.

  Також нагадуємо, що наша кампанія по збору коштів на завершення кліпу "Breve Regnum" триває. Зробити внесок та ознайомитись з докладною інформацією про подарунки можна на сторінці Indiegogo

  Дякуємо тим, хто вже нас підтримав! Наша кампанія по збору коштів на завершення відеокліпу "Breve Regnum" триває, і в нашому першому апдейті ми хочемо поділитись однією з картин, які будуть використані в відео та розповісти докладніше про подарунки!


  За сюжетом наш молодий та спраглий до знань герой прибуває в Краків на навчання, де на нього чекає бурхливе студентське життя ...

  Також хотілось би перелічити подарунки, які ви можете отримати, долучившись до нашого проекту:
 • $1 – наша щира подяка :)
 • $5 (школяр) – ви будете одним з перших, хто побачить наше відео до офіційного релізу
 • $10 (студент першого курсу) – диск "Irish Beggars" + ви будете одним з тих хто побачить наше відео до офіційного релізу
 • $15 (студент другого курсу) – диск "Irish Beggars" + диск "Наживо з фестивалю Ту Стань" + ви будете одним з тих, хто побачить наше
 • відео до офіційного релізу
 • $15 (студент третього курсу) – диск "Breve regnum", спеціально випущений, щоб підтримати цю кампанію + ви будете одним з тих, хто побачить наше відео до офіційного релізу
 • $25 (студент четвертого курсу) – диск "Breve regnum" + диск "Irish Beggars" + диск "Наживо з фестивалю Ту Стань" + ви будете одним з тих, хто побачить наше відео до офіційного релізу
 • $30 (бакалавр) – подяка вам буде вказана в буклеті диску "Breve regnum", спеціально випущеного, щоб підтримати цю кампанію + ви отримаєте його копію + ви будете одним з тих, хто побачить наше відео до офіційного релізу
 • $50 (магістр) – подяка вам буде вказана в титрах кліпу + диск "Breve regnum", спеціально випущений, щоб підтримати цю кампанію + ви будете одним з тих, хто побачить наше відео до офіційного релізу
 • $100 (доктор) – подяка вам буде вказана в титрах кліпу та в буклеті диску "Breve regnum", спеціально випущеного, щоб підтримати цю кампанію + ви отримаєте його копію + диск "Irish Beggars" + диск "Наживо з фестивалю Ту Стань" + ви будете одним з тих, хто побачить наше відео до офіційного релізу
 • $800 (професор) – наш ансамбль приїде і виконає персональний концерт спеціально для Вас! :)

 • Для того, щоб зробити внесок, потрібно натиснути кнопку "Contribute Now".

  Зробити внесок можна на сторінці Indiegogo


  Дорогі наші слухачі!
  Ми розпочали збір коштів для завершення пост-продакшна відеокліпу на пісню "Breve Regnum". Це буде перший в Україні професійний відеокліп на середньовічну пісню!
  В далекому XV столітті наше славетне місто Львів було в складі польської держави, і зовсім недалеко від Львова знаходиться Краків (тогочасна столиця Польщі), з яким нас єднає спільна історія та культура. Саме тому для нашого першого відеокліпу ми вибрали цікаву пісню краківських студентів XV століття "Breve Regnum". Вона весела, запальна і є досить маловідомою в світі.
  Наш відеокліп зараз знаходиться у стадії монтажу, всі матеріали відзняті і зараз закінчується обробка та монтаж, художником малюються картини для вставок тощо. В цілому ми намагалися все зробити власними силами та за допомогою наших друзів. Але все ж таки, якісне відео потребує професіоналів і з допомогою наших слухачів ми зможемо нарешті завершити цю справу!
  Нас можете підтримати Ви, роблячи свій внесок в розвиток музичної культури в Україні, допомагаючи народитись на світ чомусь цікавому, що пов'язане з нашою історією.

  Долучайтесь до кампанії, зробіть свій внесок в старовинну музику! Будемо вдячні за будь-яку допомогу, це дуже важливо для нас.

  Зробити внесок та ознайомитись з докладною інформацією про подарунки можна на сторінці Indiegogo

  25го серпня "Kings & Beggars" виступить у Санкт-Петербурзі у пабі "Край Света".


  Клуб та паб "Край Света", Фонтанная 3, початок о 19:00, вхід 300р.


  24го серпня "Kings & Beggars" виступить у давньому російському місті Великий Новгород у рамках проекту "Княжья братчина"!


  Додаткова інформація та замовлення квитків : http://bratchina.nveche.ru/


  Нова пісня у виконанні Kings & Beggars - Al'entrada Del Temps Clar!  В давнину, про початок весни й пробудження природи сповіщали жіночі ритуальні пісні й танці. Однією з таких веснянок є аквітанська балада A l'entrada Del Temps Clar, текст і музика якої збереглися з XII сторіччя. Дослідники вважають, що пісня має романське або кельтське походження. Як і більшість язичницьких пісень, в давнину вона супроводжувалася імпровізаційним мімічним танцем – тобто танцем, у поєднанні з драматичною грою. Музика, спів, танок і театральне дійство створювали особливий карнавальний настрій, утверджували радість від пробудження природи, висловлювали сподівання на родючість природи й достаток. Припускають, що пісня належить до так званих malmariee – жанр поезії, в якому розповідається про юну красуню, заміжню за старим чоловіком, яка мріє про молодого коханця. В пісні присутній традиційний європейський образ Травневої (а в даному випадку – Квітневої) Королеви, як образ весни, краси та відродження. Переклад пісні можна прочитати тут


  29го червня Kings & Beggars відвідає Литву та виступить на фестивалі Jotvos Vartai!  Представляємо Вашій увазі наш новий аудіозапис! Breve Regnum (Коротке панування), анон. – це найстаріша відома пісня краківських студентів XV ст., яку співали підчас виборів їхнього "короля" та його двору (15 - 22 жовтня). У ній співається про життя студентів і про те, як сім днів вони, гуляють, пропускають лекції, а потім їх "король" буде відповідати перед професорами за всі провини студентів і буде відшмаганий. Подібний звичай відомий також у Німеччині, Франції, Чехії, як продовження римських сатурналій. Вперше рукопис був згаданий у 1973 році, а оригінал зараз зберігається в національній бібліотеці Варшави.

  Цього року ми знову завітаємо до сонячного Закарпаття! Запошуємо всіх на фестиваль середньовічної культури "Срібний Татош", що відбудеться 17-19 травня у Чинадієвському замку!

  Шановні львів'яни, відтепер квитки на фестиваль "Срібний Татош" можна придбати і у Львові. Звертайтеся за тел: 097 609 77 75 (Євген). В передпродажі квиток коштує 50 грн. на всі фестивальні дні. В дні фестивалю 50 грн. - коштуватиме 1 фестивальний день, 2 дні - 100 грн.

  Це вже стало майже традицією для нас: кожного року наш виступ можна спостерігати на рольовій полігонній грі біля Житомира. І цього року теж ми виступимо першого травня на відкритті гри "Ангмарські війни"! Запрошуємо всіх! Сайт гри

  Дорогі наші слухачі! Ми хочемо зробити офіційну заяву. Відтепер, щоб надалі не виникало незрозумілих ситуацій відносно стилю нашої музики, наш проект ірландської традиційної музики відокремлюється від ансамблю Kings & Beggars і стає окремим повноцінним колективом під назвою Irish Beggars в дещо зміненому складі. Невдовзі на нашому сайті з’явиться окрема сторінка для Irish Beggars.

  Наступний виступ ансамблю відбудеться у ресторані-музеї "Арсенал"(вул. Підвальна 5) 24 березня о девятій годині вечора. Вхід вільний.

  Kings & Beggars висловлює величезну подяку організаторам вечірки ST.PATRICK'S DAY! в Ужгороді за душевний прийом і організацію на високому рівні! А також, звичайно, публіці за шалені танці і теплий прийом. Ви супер!!! =)
  Також дякуємо всім тим, хто прийшов/приїхав на нашу вечірку St.Patrick`s Day in Lviv 2013! Вийшов справжній треш і угар %) Як це було можно побачити в чудовому роліку який зробив Андрій Якуба.  Сімнадцятого березня ми зустрінемо День Святого Патрика в Ужгороді виступом з нашою ірландською програмою!  Вже в п’яте ми будемо святкувати день Святого Патрика разом! Цього року, так само як і минулого, вечірка пройде в клубі "Старий маяк" за адресою м. Львів, вул. Пулюя, 29. Окрім Kings & Beggars на вечірці виступить наш спеціальний гість - київський гурт O'Hamsters! А для того щоб пригадати, як круто було минулого року, подивіться фото в нашій галереї. Приходьте, буде весело :) Квитки можна придбати за телефонами : 066-468-25-68, 096-677-55-07, 093-122-79-26. Ціна квитка - 70 грн. Кількість квитків обмежена.  Дорогі наші слухачі! Ми раді Вам повідомити, що з сьогоднішнього дня Ви можете підписатись на наші новини на сайті. Для цього потрібно клікнути на значок RSS підписки біля розділу "Новини"

  1 2 3 4 5 6
  Ілюстрації : Надія Капінос
  Web-design : Артем Булат