Kings & Beggars - Gryphon (2018)

Грифон, химерна істота з давніх мітів, не випадково став символом нашого ювілейного альбому. Так само як грифон є поєднанням лева та орла, так і альбом містить музику різних часів та народів, наші та Ваші улюблені пісні та мелодії. Насолоджуйтесь цією мандрівкою через час та країни з нами!

Kings & Beggars - Rosa das Rosas (2018)

Альбом базується на одній з найпопулярніших збірок середньовічних пісень "Cantigas de Santa Maria". Це одноголосні паралітургійні пісні, написані галісійсько-португальскою мовою в мензуральній музичній нотації. Кантиги зазвичай виконувалися під час церковних свят. В них прославляються чесноти Діви Марії і розповідається про дива, що сталися завдяки її заступництву. Сюжети засновані на подіях з життя короля Альфонсо Х Мудрого і його сім'ї, а також на місцевих легендах і розповідях. Народний колорит, простота і виразність є характерними особливостями цих співів. В них оспівуються великі та малі дива: про те, як Діва Марія перемогла василиска і дракона в Толедо, як врятувала з річки підпилих ченців під Саламанкою, як вилікувала вмираючого коня, покарала злодіїв, допомогла ченцям здобути воду, всупереч жадібному лицареві та інше.

Kings & Beggars - Rota Fortunae (2015)

Колесо Фортуни із давніх давен займало далеко не останнє місце в символіці і є надзвичайно актуальним і в наш час. Обертання Колеса Фортуни не знає пощади, воно символізує велике світове кругообертання, яке нікому не зумовлює виграшу заздалегідь, перед ним усі люди рівні. Той, хто сьогодні піднесений, завтра буде принижений; той, хто нині перебуває внизу, завтра піднесеться на вершину.
Колесо Фортуни, в його космічному аспекті, відображає уявлення про циклічність часу, на відміну від часу лінійного; воно є уособленням вічної круговерті буття, символ світового порядку. В архітектурі виразом цього образу стала готична троянда.У Римі доля (жереб долі) називалася Фортуною і мала таке ж значення. Пізніше, в християнські часи, Фортуна стала сприйматися як щастя і нещастя, як дві сили, що впливають на людину: світла - ангел, що стоїть за правим плечем, і темна - чорт, що виглядає з-за лівого плеча.
У перші століття Середньовіччя в народній культурі образ Фортуни зблизився з германськими уявленнями про долю, які включали в себе «щастя» і «нещастя», «успіх» і «невдачу», «долю» і «везіння». Таке зближення відбилося в героїчному епосі, поезії скальдів. Крилата Фортуна послужила одним з прообразів християнських ангелів.
Особливе місце образ Фортуни зайняв у високій культурі західноєвропейського Середньовіччя. Її фігуру ми зустрічаємо в середньовічних манускриптах, у віршах трубадурів і вагантів; навіть середньовічні юристи вважали можливим звертатися до Фортуни при тлумаченні правових казусів, не кажучи вже про те, що Фортуна – одна з улюблених тем середньовічної філософії.
Символ Колеса Фортуни отримав віддзеркалення в безлічі середньовічних трактатів, серед яких є «Carmina Burana», також відома як "Codex Buranus" — ілюстрований манускрипт XIII століття, що являє собою рукописну поетичну збірку (в даний час перебуває в національній бібліотеці Мюнхена). Назва манускрипту на латині означає «Пісні Боєрна» (середньовічний монастир Beuern, нині в Бенедиктбоєрні, Баварія, де рукопис було знайдено 1803 року). Цей найбільший відомий збірник поезії вагантів складено в Південній Німеччині в XIII столітті, налічує 315 текстів різного обсягу.
Саме цьому рукопису присвячений альбом «Rota Fortunae» (Колесо Фортуни).

Kings & Beggars - Breve Regnum (2014)

Цей EP був створений як лімітована серія з 50 дисків, для тих хто допомагав нам при зйомках та пост-продакшні кліпу Breve Regnum

Viter | Kings & Beggars - Diva Ruzha (2011)

1. VITER and KINGS & BEGGARS - Diva Ruzha
2. KINGS & BEGGARS - Ai Vis Lo Lop
3. VITER and KINGS & BEGGARS - Vanner och frander
4. KINGS & BEGGARS and VITER - Migla, Migla, Rasa, Rasa
5. VITER - ChycheriKings & Beggars - Наживо з фестивалю Ту стань! (2009)

1. Kastarvat
2. Villanella
3. Bourree (музика гурту Стары Ольса - "Паход")
4. Courage
5. Frog Galliard
6. Slip Jig
7. Irish polka
8. Kesh Jig
9. Saltarello

Загальний час звучання: 22:13

Завантажити